Kamp mellom J13-1 og Gjøvik-Lny J12-1

Kamp mellom J13-1 og Lillehammer J12-1

Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
Brumunddal Fotball Jenter 14 år -1

Besøk våre lagsider

28.10 16:50 Sparebank banen B  
Varpe IL (finale) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 2 - 3  
28.10 15:30 Glitre Energi banen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Hadeland KFK (semifinale) 2 - 0  
28.10 14:30 Sparebank banen B  
Søndre Land J13/14 (innledende) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 1  
28.10 12:30 Glitre Energi banen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Heradsbygda IL/Sokna IL (innledende) 3 - 0  
28.10 11:30 Sparebank banen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Øvrevoll Hosle IL (innledende) 1 - 1  
28.10 16:50 Sparebank banen B  
Varpe IL (finale) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 2 - 3  
28.10 15:30 Glitre Energi banen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Hadeland KFK (semifinale) 2 - 0  
28.10 14:30 Sparebank banen B  
Søndre Land J13/14 (innledende) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 1  
28.10 12:30 Glitre Energi banen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Heradsbygda IL/Sokna IL (innledende) 3 - 0  
28.10 11:30 Sparebank banen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Øvrevoll Hosle IL (innledende) 1 - 1  
24.10 19:30 Sparebanken 1 bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Skarnes J15 8 - 2  
02.10 19:30 Schjeibanen B  
Elverum J15 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 3  
24.09 15:00 Sparebanken 1 bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Koppang J15 5 - 1  
21.09 20:00 Gaalaasbana 1 B  
Fart/Furnes J15 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 11  
14.09 18:00 Prestrud 1 kunstgress B  
Storhamar J15 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 2 - 2  
27.08 17:00 Våler stadion B  
Vaaler J15 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 10  
21.08 19:30 Sparebanken 1 bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Nordre Trysil/Trysil J15 2 - 0  
04.08 10:15 Ekeberg bane 1B H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Skedsmo FK (NC Finale A) 0 - 2  
03.08 17:15 Ekeberg bane 7A B  
Blindheim IL (NC Semifinale A) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 3  
03.08 11:00 Valle Hovin bane 4 B  
Strindheim IL 1 (NC Kvartfinale A) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 7  
02.08 20:30 Valle Hovin bane 6 H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Charlottenlund SK (NC 8.delsfinale A) 3 - 2  
02.08 12:00 Valle Hovin bane 4 H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Andebu IL (NC 16.delsfinale A) 3 - 0  
01.08 10:00 Ekeberg bane 44 H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Kolnes IL (NC innledende) 6 - 0  
31.07 16:15 Nordre Åsen bane 5 B  
Breimsbygda IL (NC innledende) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 5  
30.07 14:15 Valle Hovin bane 5 H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Giv Akt/Spangereid (NC innledende) 7 - 2  
24.06 13:00 Åsmarka stadion B  
Åsmarka - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 4 - 7  
20.06 18:00 Ottestad stadion B  
Ottestad J14-1 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 2 - 1  
18.06 13:00 Øya stadion B  
Åndalsnes J14 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 6 - 1  
06.06 19:30 VRR bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Elverum J14-1 1 - 0  
30.05 18:00 Stampesletta 9er B  
Lillehammer KFK J14-1 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 3 - 2  
27.05 13:00 Gjemselund 1 kunstgress B  
Kongsvinger J14-1 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 3 - 5  
21.05 13:00 VRR bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Eidskog 6 - 5  
14.05 14:00 Tranby stadion B  
Lier J14 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 5  
11.05 19:30 Møller Bil Bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Gjelleråsen J14 0 - 3  
07.05 14:00 Jarmyra kunstgress B  
Øvrevoll Hosle J14 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 2  
02.05 19:30 VRR bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Storhamar J14 Gul 6 - 2  
04.04 19:15 Sparebanken 1 bana H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Elverum J14 8 - 0  
11.03 17:30 Limtrehallen B  
Lillehammer KFK J15-2 (finale) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 3 - 1  
11.03 16:50 Limtrehallen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Åsmarka J14 (semifinale) 2 - 0  
11.03 16:00 Limtrehallen B  
Lillehammer KFK J15-1 (innledende kamp) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 2  
11.03 14:45 Limtrehallen B  
Vang FL J15 (innledende kamp) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 1  
11.03 14:00 Limtrehallen H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Moelven/Åsmarka J15 (innledende kamp) 4 - 0  
22.01 11:30 Kringsjåhallen B  
Øyer/Tretten 1 (1/4-finale) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 0  
22.01 09:35 Håkons Hall 2 H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - LKFK City (1/8-finale) 1 - 0  
22.01 08:00 Skogenhallen B  
Heming 2 (1/16-finale) - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 0 - 2  
21.01 19:00 Kringsjåhallen B  
Korsvoll J03 - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 1 - 1  
21.01 11:05 Kristins Hall H  
Brumunddal Fotball Jenter 14 år - Heming 03-1 5 - 1  
20.01 19:15 Kringsjåhallen B  
KFUM Oslo J14 Rød - Brumunddal Fotball Jenter 14 år 3 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albertine H 14 30
Ane Wiik Melve 14 40 3 2
Ceriane Stordal Olstad 14 23 2 1
Elisabeth Håkensveen 15 1
Elisabeth Solli 14 42 19 17
Elise Bjørklund Olsen 14 21 1 5
Emilie Bråthen 15 1
Emilie Skarpnord 13 1
Emma G 13 4
Hedda Thorsen 13 1
Hedda Nyland Larsen 14 19 3
Jennie A 14 22 9 16
Julie Sofie Smestad 14 13 2
Kristin N 13 1
Madelene Rustadbakken Berntsen 14 38 2 2
Mariann B 14 35 2 1
Mathea Jevne Etnestad 14 42 20 35
Matilde S 14 37 17 35
Milena R 14 2
Nora Andresen Liberg 14 41 11 23
Selma Knutsen 15 1
Silje Helgesen Hovdedalen 14 18 3 1
Susanne Aasen Tåsåsen 15 6
Synne Marie S Rosenvold 14 40 6 5
Tuva V 14 26
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift